Jabłkowy Serwis został wyróżniony tytułem Apple Premium Service Provider 2017

Nikita Titow ADMIN Jabłkowy,

Jabłkowy Serwis został wyróżniony tytułem Apple Premium Service Provider 2017! To wspaniała wiadomość dla naszego serwisu, ale również dla naszych klientów. Oznacza to, że Apple doceniło wysiłki naszych pracowników, którzy dbali o dobro klienta i dochowywali wszystkich procedur producenta - firmy Apple. Dzięki temu satysfakcja naszych klientów osiągnęła bardzo wysoki poziom. Dzięki zadowoleniu naszych klientów zostaliśmy nagrodzeni tytułem Apple Premium Service Provider.

Korzystając z okazji chcielibyśmy podziękować wszystkim naszym klientom - to dzięki Waszej opinii firma Apple mogła nagrodzić nas tytułem Apple Premium Service Provider. Tytuł ten jest dla nas nie tylko dowodem, że staramy się robić co możemy, żeby jak najlepiej naprawiać Wasze urządzenia, ale również wiąże się z wieloma korzyściami, które przekładają się na naszą codzienną pracę.

Wyróżnienie jest dla nas tym istotniejsze, że tytuł ten zdobyły zaledwie trzy serwisy w całej Polsce, a tylko jeden w Warszawie.

Czy to oznacza, że nasi serwisanci są nieomylni i nigdy nie popełniają błędów? Oczywiście, że nie. Ale wysoka satysfakcja klientów Jabłkowego Serwisu pokazuje, że jako autoryzowany serwis potrafimy nie tylko naprawiać urządzenia, ale również odpowiednio zachować się w sytuacjach nietypowych.

Wystarczy rzucić okiem na statystyki naszego serwisu, żeby zrozumieć dlaczego Jabłkowy Serwis został nagrodzony tytułem Apple Premium Service Provider.

Dla Was jako dla naszych klientów to tylko garść statystyk, ale dla nas za tymi liczbami kryją się godziny pracy i nauki oraz ciągła walka o ulepszanie naszych procedur i zwyczajów. Oczywiście to wszystko po to, żeby jakość naszych usług była coraz wyższa!