Jeżeli Twój dysk ma utraconą partycje, uszkodzony system lub inne usterki, które nie są usterkami sprzętowymi możemy odzyskać Twoje dane. Dysponujemy odpowiednim oprogramowaniem do odzyskiwania danych. Dotyczy to tylko sytuacji w których dysk nie jest uszkodzony sprzętowo. Usługa taka jest wyceniana indywidualnie. Ale nawet jeśli dysk uszkodzony jest sprzętowo to nadal jest nadzieja na odzyskanie danych.

Nigdy nie zakładaj, że danych nie da się odzyskać. Profesjonalne laboratoria odzyskiwania danych mają dostęp do specjalistycznych narzędzi pozwalających przywrócić dane w nawet z pozoru beznadziejnych przypadkach.

Jesteśmy Certyfikowanym Partnerem firmy Kroll Ontrack, dzięki czemu możemy zaoferować Ci najlepsze w branży rozwiązania do odzyskiwania danych, bez względu na powód ich utraty i rodzaj nośnika. Dzięki zastosowaniu najnowszych technologii oraz kilkudziesięcioletniemu doświadczeniu w branży odzyskiwania danych, firma Kroll Ontrack jest w stanie przywrócić dane utracone nawet w najcięższych przypadkach.